به زیباترین ساحل جنوب آمریکا خوش آمدید!

تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

زیباترین ساحل جنوب آمریکا

آمریکا دارای سواحل بسیار زیبایی است که طبیعت دوستان، هیچ وقت گشت و گذار در آنها را از دست نمی دهند. در این سواحل می توانید با حیات دریایی متنوع و کم نظیر، آب و هوای پاک و سالم و مناظر شگفت انگیزی که مختص این منطقه از جهان است، روبرو شوید. در فصل های گرم سال، این سواحل بیشتر از همیشه گردشگر دارند.

۴ عجایب طبیعی آمریکا که هوش از سرتان می برد

هر زمانی که به جایی جدید سفر می کنیم، معمولا ناخودآگاه تصویرهایی ذهنی ای از آن مکان برای خود می سازیم و انتظار داریم تا در آنجا، با همان ها مواجه شویم. در این راه، اینترنت، نقش بسیار مهمی در جمع آوری اطلاعات از مقصد سفر دارد.

ساحلی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، در کشور برزیل و در ایالت Ceará قرار دارد. در این ایالت، یک دهکده ی ماهیگیر ی بسیار کوچک به نام Jericoacoara وجود دارد که تا حالا بارها نامزد دریافت بهترین منطقه ی ساحلی جهان شده است. این منطقه با سواحل شنی سفید رنگ، آب و هوای عالی، نسیم ملایم اقیانوسی و درختان نارگیل، چشم اندازهای کم نظیر از حیات وحش و مناظر طبیعی اش شناخته شده است.

در واقع عنصر اصلی ای که باعث منحصر بفرد شدن این ساحل شده است، باد است. وزش باد باعث می شود تا شن های نرم و روان به عقب تر از آب های اقیانوسی بروند و تپه های شنی را بسازند.

در ساحل این دهکده ی کوچک و زیبا با صخره هایی مواجه می شوید که بیشتر از ۱۰ هزار سال قبل بوجود آمده اند. این صخره های عظیم در زیر نور طلایی رنگ خورشید واقعا تماشایی می شوند.

در کنار ساحل، تپه های شنی بسیاری وجود دارد که با وزش باد بوجود آمده اند که یکی از ویژگی ها منحصر بفرد این ساحل است. جالب است بدانید هر بار، جای این تپه ها به دلیل وزش باد تغییر می کند و هر بار این تپه ها در یک منطقه ی ساحل تشکیل می شوند. به این پدیده، پدیده ی «شن های متحرک» می گویند.

یکی از تفریحات رایج در ساحل این منطقه، اسب سواری در روی شن های نرم ساحلی است.

زیباترین ساحل جنوب آمریکا و یکی از زیباترین سواحل دنیا که در عین سادگی، زیبایی نفس گیری دارد. تقریبا در ابتدای آب و در نزدیکی ساحل، می توان اسب های دریایی زیادی را دید.

تمام مردم این دهکده ی کوچک، ماهیگیری می کنند و خانه هایشان روی شن های ساحل قرار گرفته است. حتی با قدم زدن در میان کوچه ها، با خیابان های شنی روبرو می شوید.

Jericoacoara جایی است که قطعا قدرت طبیعت در آن، حیرت زده تان می کند.

تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451
تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×