برای آنها که عاشق وحشت اند!

تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

رو در رو با کوسه ها: برای آنها که عاشق وحشت اند!

شاید بارزترین ترس افرادی که غواصی را انتخاب می کنند و دوست دارند دنیای زیر آب را تجربه کنند، ترس خورده شدن توسط کوسه ها باشد.

اما با این حال حتی این موضوع هم، نه تنها مانع افرادی که عاشق حال و هوای ترس و کشف ناشناخته ها هستند نمی شود، بلکه برعکس مثل یک انگیزه ی بزرگ برای آنهاست!

اگر شما هم کوسه ها، این موجودات زیبای خشن را دوست دارید پس چه جایی بهتر از رو در رویی با آنها در محل زندگی شان؟ در اینجا ما شما را به یکی از بهترین ماجراجویی ها دعوت می کنیم. دوست دارید تعدادی از محل زندگی کوسه ها را بشناسید؟ پس همراه ما باشید:

 

جزیره کوکوس، کاستاریکا (Cocos Island)

 

جزیره کوکوس که در کشور کاستاریکا قرار دارند نه تنها هنوز هم به عنوان یکی از بکرترین مناطق دنیا شناخته می شود، بلکه یکی از میراث های جهانی یونسکو هم هست و بدون شک زیبایی جادویی آن برای هر طبیعت دوستی جذاب خواهد بود.

در مورد این جزیره افسانه ای وجود دارد که طبق آن، بیلیون ها دلار گنجی که دزدان دریایی به سرقت برده اند، در این جزیره وجود دارد و هنوز هم کسی نتوانسته به آن دست پیدا کند، البته معلوم نیست که این موضوع افسانه ی محض باشد.

در هر صورت، جزیره کوکوس به خاطر حیات دریایی کم نظیر و متنوعی که دارد، بسیار معروف است. در کنار جانورانی مثل ماهی ها، عروس های دریایی، دلفین ها، لاک پشت های دریایی و صخره های مرجانی، کوسه ها یکی از پر جمعیت ترین جانوران آبهای این جزیره هستند بخصوص نوع خاصی از آنها به نام کوسه ها سرچکشی.

پس اگر دلتان برای جایی که در آن توسط خیل کوسه ها محاصره شوید و آدرنالینتان را حسابی بالا ببرید تنگ شده، کوکوس منتظر شماست!

گانسبای، آفریقای جنوبی (Gansbaai)

گانسبای یک دهکده ی ماهیگیری کوچک و زیبا در آفریقای جنوبی است که پایتخت مقر کوسه های سفید دنیا شناخته می شود! آبهای اطراف این دهکده به شدت خطرناک هستند و به همین دلیل غواصی در آن توصیه نمی شود.

با این حال برای آنهایی که دوستدار آدرنالین اند، یک تفریح مهیج وجود دارد.

این افراد وارد قفس های آهنی ای شده و به زیر آب فرستاده می شوند تا در چند قدمی کوسه ها بتوانند با آنها رودر رو شوند، به این تفریح که مدتی است در دنیا طرفداران خاص خود را پیدا کرده، (cage shark diving ) می گویند.

با این حال افرادی که فکر می کنند جرات این کار را ندارند اما باز هم دوست دارند تا کوسه ها را ببینند، می توانند در قایق های امنی به روی آب بروند و بدون اینکه غواصی کنند، از بالا این کوسه های بی نظیر را ببینند.

مالدیو (Maldives)

جزایر مالدیو را احتمالا می شناسید یا حداقل نام آن تا حالا به گوشتان خورده است، جزایری بهشتی و منحصر بفرد که طبیعت افسونگرش در دنیا زبانزد است.

این هم یک جای عالی دیگر برای عاشقان رو در رویی با کوسه ها که می توانند مطمئن باشند در طول یک روز و در یک بار غواصی، با ۱۰ ها کوسه های درنده و زیبا مواجه خواهند شد.

در این جزایر چندین و چند مرکز غواصی وجود دارد که با انتخاب هر یک از آنها وارد صحنه ای اکشن می شوید که مشخص نیست چه چیزی قرار است به شما نمایش داده شود!

تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451
تور مالزی 4 ستاره
ویژه تیر ماه
7 شب و 8 روز
1810000 تومان
02143674451

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×