بهترین رستوران ها در کوالالاکپور

تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

غذاهای مالزیایی در کوالالامپور از تنوع زیادی برخوردارند. ارزانترین رستوران های کوالالامپور و دکه های خیابانی در اینجا وجود دارند و شما می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید. غذاهای مالزیایی، هندی، چینی، تایلندی، کره ای و همچنین غربی در بهترین رستوران های مالزیایی این شهر پیدا می شود.در اینجا 5 تا از بهترین رستوران های کوالالامپور را معرفی می کنیم.

کافه آنتی پودین

کافه آنتی پودین کوالالامپور یکی از ارزانترین رستورانهای مالزی می باشد که غذاهای لذیذ مالزیایی را سرو می کند. برای صبحانه نان تست، سوسیس، قارچ، تخم مرغ و نیمرو می توانید سفارش دهید.. این رستوران (Antipodean Café) در قلب شهر کوالالامپور و در نزدیکی برنرین جاذبه های گردشگری کوالالامپور قرار دارد و از این رو می توانید به آسانی به مرکز شهر دسترسی داشته باشید.

کافه آنتی پودین مالزی

کافه آنتی پودین مالزی

رستوران هلی لانگ بار

رستوران هلی لانگ بار کوالالامپور یکی از بهترین رستورانهای مالزی بر روی بام  می باشد که منوی آن غذاهای غربی را ارائه می کند. این رستوران شیک (Heli Lounge Bar) با نمایی بی نظیر و فضایی شلوغ پلوغ غذاهای لذیذ مثل جوجه کباب با سس قارچ سرو می کند. کارکنان رستوران سرویس دهی بی عیب و نقصی دارند و به قدری با احترام برخورد می کنند که حس میکنید یک سوپر استار هستید.

رستوران هلی لانگ بار مالزی

رستوران هلی لانگ بار مالزی

رستوران ال کردو

رستوران ال کردو  کوالالامپور یکی از شیک ترین و با شکوه ترین رستوران های مالزی در KLCC علاوه بر فضای شیک، غذاهای فوق العاده لذیذی سرو می کند.در اینجا انواع غذاهای اروپایی، مکزیکی و کارائیبی سرو می شود. تجربه ای بی نظیر از یک شام رمانتیک با نامزدتان را در (El Cerdo) رقم بزنید.

رستوران ال کردو مالزی

رستوران ال کردو مالزی

کافه رستوران آکمه

کافه رستوران آکمه کوالالامپور(Acme Bar & Coffee) یکی از رستوران های خوب مالزی و بهترین کافی شاپ های کوالالامپور می باشد که لذیذ ترین غذاهای کلاسیک غرب را سرو می کند.

کافه رستوران آکمه مالزی

کافه رستوران آکمه مالزی

رستوران بیژن

رستوران بیژن (Bijan) یکی از بهترین رستوران های ایرانی کوالالامپور می باشد که غذاهای سنتی مالزی را نیز سرو می کند.دکوراسیون رستوران به شیوه ای مدرن طراحی شده است. دسرهای لذیذ و نوآورانه این رستوران نشان دهنده مهارت سرآشپز رستوران بیژن می باشد.

رستوران بیژن مالزی

رستوران بیژن مالزی

تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451
تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×