جشنواره نور مالزی – Deepavali Festival Malaysia

تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

مالزی به دلیل حضور فرهنگ های مختلف، دارای جشن های فرهنگی و مذهبی زیادی هم هست یکی از با شکوه ترین جشن هایی که میتونید تو تور مالزی ازش لذت ببرید یک فستیوال برای جشن سال نو هندو است.

http://malaysia-tour.ir

فستیوال نور مالزی

جشنواره چراغ های هندو همین طور که از اسمش پیداست یه جشن پر رنگ و پر نور. دلیل برگزاری جشن نور در فرهنگ هندو نماد پیروزی روشنایی در مقابل تاریکی یا همون خوبی در مقابل بدیه. نام اصلی این فستیوال دیپاوالی هست که از اول صبح به بهونه ی سالن نوی هندی بعد از شستن بندنشون با روغن در معابد هندو مالزی برگزار میشه. این جشن هم مثل خیلی دیگه از فستیوال های مالزی ، این مراسم هم با آتیش بازی و تزئین خانه ها و معابد هندو با چراغ ، اجتماعات و بازارهای خیابانی، جشن را در مناطقی که جوامع هندو در آن زندگی می کنند لذت بخش می کند.

  «دیپاوالی یک جشنواره پنج روزه ست که خیلی جامع تر  تقریباً در تمام مناطق هند برگزار می‌شود و  پیش درآمد سال نو است» .

http://malaysia-tour.ir

فستیوال نور مالزی

روز اول خدای هندی، از آب خارج میشه و به مردم کمک می کنه. هندوها باید هدایای خودشون رو به یاما راج خدای مرگ تقدیم کنن. این کار باید در یک محل پاکیزه در حیاط جلوی خانه بشه.

در روز دوم کریشنا بزرگ‌ترین خدای هندو اهریمنی به اسم ناراکاسور رو نابود کرده. مادر ناراکاسور، اعلام می‌کنه که روز مرگ فرزندش نباید عزاداری کنن و باید جشن بگیرن. پیام روز دوم اینه که منافع جامعه باید مهم تر از منافع فردی و نسبت فامیلی باشه.

در روز سوم مردم برای الهه ثروت، هم در سپیده دم و هم هنگام غروب آفتاب مراسم دعای شکرگذاری انجام میدن. اعتقاد بر این است که الهه ثروت از خانه‌هایی که پاکیزه و روشن نشده‌، دیدن نمی‌کنه.

http://malaysia-tour.ir

فستیوال نور مالزی

«خیابون های شهر کوالالامپور و سنگاپور به خاطر زیبایی بیش از حدشون تو این پنج روز میتونن به عنوان جاذبه های گردشگری مالزی و سنگاپور شناخته شن» .

روز چهارم کریشنا متوجه می‌شه که مردم برای زمینهایشون دست به دامن ایندرا خدای رعد شدن تا باران بفرسته. اما کریشنا میگه باید از گاو بهتر نگهداری بشه نه اینکه خدای خشمگین رو بپرستن. خدای رعد هم از این حرف عصبانی میشه و طوفان راه میندازه. کریشنا هم با بلند کردن تپه گوواردهان از مردم محافظت می‌کنه. الآن تپه گوواردهان رو برای جلوگیری از طوفان و سیل می پرستند.

 در قدیم خدای مرگ در روز پنجم به همراه یه هدیه به دیدار خواهرش یامونا رفت تا گناهاش پاک بشن. از اون به بعد در این روز برادر به دیدار خواهرش میره تا گناهاش بخشیده و خواهر برای سلامتی برادرش دعا کنه.

http://malaysia-tour.ir

فستیوال نور مالزی

در طول Deepavali، خیابان ها ماهرانه تزئین میشن. چراغانی های رنگارنگ و پر جنب و جوش،  بازار و نمایشگاه صنایع دستی، رژه خیابانی و کنسرت هم برگزار می شه. مراکز خرید مالزی لوازم مورد استفاده دعا، ساری های زیبا با پارچه ابریشمی و خیلی وسایل دیگه رو با قیمت های کمتر میفروشند.
اگر میخواین تو این جشن با شکوه شرکت داشته باشین، یادتون نره که سال نو هندو به خاطر قمری بودنش در حال چرخشه.

Save

Save

Save

تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451
تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×