تفریحات جالب مالزی

تور مالزی 4 ستاره
ویژه تیر ماه
7 شب و 8 روز
1810000 تومان
02143674451

معمولا بیشتر کسانی که به سفر میروند می خواهند سفری مهیج  و تکرار نشدنی را تجربه کنند. این خواسته ی شما در تور مالزی به حقیقت می پیوندد. شهر بازی های مالزی در شهرهای مختلفش هرکدام ویژه گی منحصر به فرد خود را دارند به گونه ای که باید تمامشان را امتحان کنید وگرنه چیز های زیادی را دذ تفریحات مالزی از دست خواهید داد.

لگولند

معروف ترین مرکر تفریحی مالزی ، لگولند کوالالامپور است. لگولند در ۳۳۰ کیلومتری شهر کوالالامپور پایتخت مالزی است و تا سنگاپور فقط ۱۰ دقیقه فاصله دارد.این شهربازی در سال ۲۰۱۲ پس از ساخت نمونه های دیگرش در کشور های آمریکا ، دانمارک و انگلستان در مالزی افتتاح شد و اولین شهربازی لگولند در آسیا شده است.

لگو لند

سان وی لاگون

یکی از بهترین پارک های موضوعی و مهیج ترین تفریحات مالزی و شهربازی های مالزی، قطعا سان وی لاگون است که پارک آبی آن شهرت بسیاری دارد.پارک موضوعی سان وی لاگون، مجموعه ای از انواع تفریحات آبی و غیر آبی متنوعی است. این پارک شمارا وادار به انجام کارهای هیجان انگیز میکند نکنید که پس از ورود به پارک بخواهید به هتلتان برگردید حتی اگه بهترین هتل کوالالامپور هم باشد.

سان وی لاگون

شهر بازی جوهور

جوهور هم مثل کوالالامپور یکی از شهرهای پرطرفدار مالزی است. شهر بازی جوهور  یکی از آخرین, پیشرفته ترین و نوآورانه ترین شهربازی های مالزی در صنعت وسایل، بازی و سرگرمی را به شما ارائه می دهد. اصلی ترین جاذبه شهر بازی جوهر مالزی دنیای کوچک یا همان مینی لند است که یک کپی مینیاتوری از نشانه ها و سمبلهای محبوب در دنیاست.

مینی لند

گنتینگ هایلند

اگر به دنبال جایی هستید که مدتی را در آرامش استراحت کنید، بهتر است به این منطقه سفر نکنید. در گنتینگ، پارک های متنوعی وجود دارد که حتی خانواده ها را جذب می کند. پارک های سرباز و سرپوشیده با استخرهای آب گرم و سرد نیز وجود دارند. پارک های هوای آزاد شامل 20 نوع ترن هوایی مناسب حال خانواده ها می باشد. سواری های آرام تر دیگری نیز هستند مانند مونوریل، ترن هوایی کوچک که برای بچه ها مناسب است.

گنتینگ هایلند

تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451
تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×