شهر كوالالامپور

تور مالزی 4 ستاره
ویژه تیر ماه
7 شب و 8 روز
1810000 تومان
02143674451

پايتخت كشور مالزی که در قلب آسياي جنوب شرقي واقع شده است شهر كوالالامپور می باشد. كوالالامپور با جمعيتي بيش از 1 ميليون و 300 هزار نفر بزرگترين شهر مالزي است. اين شهر در دامنه های کوهستانی قرار گرفته و كوه همه اطراف آن به جز قسمت شرقي را فراگرفته است به همین دلیل است به کوالالامپور و مناطق مجاور آن كلانگ به معني دره مي گويند.

شهر کوالالامپور

شهر کوالالامپور

این شهر زیبا در امتداد ساحل غربي شبه جزيره مالزي قرار دارد. نبض مالزی در کوالالامپور که به شهر شب و نور معروف است می تپد همان شهر برج‌های دوقلو، فروشگاه های خیلی بزرگ، شهری که هم برای دیدن و هم تفریح کردن بهترین مقصد گردشگری می باشد.

شهر كوالالامپور

شهر كوالالامپور

شرايط اقليمي استوايي در كوالالامپور ، با دمايي بين 28 تا 33 درجه سانتيگراد ، آب و هوايي گرم و دلچسب را در طول سال به وجود مي آورد . با توجه به اين نوع شرايط آب و هوايي ، بهتر است در تور مالزی در هر زمان در سال آمادگي و انتظار بارش باران را داشته باشيد. واحد پول مالزي رينگت است كه بيشتر اوقات به صورت RM نوشته مي شود.

شهر كوالالامپور

شهر كوالالامپور

كوالالامپور به عنوان پناهگاه خریداران شناخته شده زیرا خرید در كوالالامپور با قیمت‌های مناسب و حراج‌های بزرگ همراه است، از جواهرات و ابریشم تا ظروف آشپزخانه، البسه طراحان سرشناس و دستگاه‌های الكترونیكی. پرسه در بازارهای خیابانی تجربه‌ای پیش‌بینی نشده و لذت‌بخش است. فروشگاه‌های بزرگ و مراكز تجاری بسیاری نیز در این شهر خواهید یافت كه با توجه به آب و هوای گرم و شرجی كوالالامپور، لذت خرید شما را با تهویه مطبوع دو چندان می‌كنند. بازار‌های ارزان‌قیمت در روز‌های یكشنبه و فروشگاه‌های شیك منطقه بانگسار نیز بخشی دیگر از جاذبه‌های خرید كوالالامپور هستند.

شهر كوالالامپور

شهر كوالالامپور

اولین چیزی که در سفر به کوالالامپور و تور مالزی نظر هر مسافری رو به خودش جذب می کنه، برج‌های پتروناسِ می باشد که بلندترین برج‌های دوقلوی جهان به حساب می آیند. آکواریوم کی ال سی سی هم زیر این برج های فوق العاده زیبا واقع شده که یکی از بزرگترین آکواریوم های جهان به حساب می آید. جالب است بدانید یکی از پر بازدیدترین اماکن مذهبی جهان معبد باتوکیو که یکی از معروف ترین معابد دین هندو هست نیز در این شهر قرار دارد.

شهر کوالالامپور

شهر کوالالامپور

شهر کوالالامپور

شهر کوالالامپور

تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451
تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×