باغ دریاچه کوالالامپور – Lake Gardens Kualalumpur

تور مالزی 4 ستاره
ویژه تیر ماه
7 شب و 8 روز
1810000 تومان
02143674451

یکی از دیدنی های کوالالامپور که در تور مالزی در انتظار شماست ، باغ دریاچه است . این باغ از جذاب ترین و مهم ترین پارک های کوالالامپور است که در قلب شهر کوالالامپور قرار دارد . باغ دریاچه یا باغ گیاه شناسی پردانا در امتداد خیابان پردانا در نزدیکی موزه ملی مالزی واقع شده است .

باغ دریاچه کوالالامپور

باغ دریاچه کوالالامپور

گردشگران زیادی روزانه از باغ گیاه شناسی پردانا بازدید میکنند . این باغ حفاظت شده در اطراف ۲ دریاچه ساخته شده است و چشم اندازی از گلهای مناطق گرمسیری ، درختان و بوته های تزئینی با مجسمه های زیبا ، درختان مردابی باشکوه و پارک های جالب و دیدنی دارد . در این باغ منطقه ای ویژه برای بازی کودکان، گذرگاه هایی برای دوندگان ، نقاطی برای ورزش و دریاچه ای دارای قایق های پارویی وجود دارد و بازدیدکنندگان می توانند با قایق رانی دلپذیری بر روی دریاچه از منظره بی نظیر جنگل ها لذت ببرند .

باغ دریاچه کوالالامپور

باغ دریاچه کوالالامپور

در باغ گیاه شناسی پردانا مالزی سالن نمایش پانگوگ در یک دره قرار گرفته است که نمایش هایش رقص و موسیقی سنتی است . این باغ ها کمربند سبزی به دور کوالالامپور کشیده اند . باغ دریاچه که به ریه ی سبز کوآلالامپور معروف است در دهه ۱۸۸۰ ساخته شده و برای بازدید از آن هیچ هزینه ای دریافت نمی شود .

باغ دریاچه کوالالامپور

باغ دریاچه کوالالامپور

باغ دریاچه مالزی دارای بخش های متنوعی است که اصلی ترین آن ها ، پارک پروانه ها ، پارک پرندگان ، باغ گیاه شناسی ، بنای یادبود ملی ، باغ ارکیده و پارک آهو می باشد . برای رسیدن به باغ دریاچه می توانید از خدمات RapidKL و اتوبوس B112 از ایستگاه LRT Pasar SENI استفاده کنید.

باغ دریاچه کوالالامپور

باغ دریاچه کوالالامپور

در باغ گیاه شناسی پردانا ، شاتل تراموا  روزانه از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر در دسترس است و شما را در پارک جابجا می کند . همچنین می توانید دوچرخه کرایه کنید تا از دیدنی های کوالالامپور در این باغ لذت ببرید . ساعات بازدید از باغ گیاه شناسی پردانا همه روزه از ۷ صبح تا ۸ شب می باشد .

آدرس باغ دریاچه کوالالامپور : Jalan Kebun Bunga، Tasik Perdana، ۵۰۴۸۰ Kuala Lumpur، Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur، Malaysia

 

Save

تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451
تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×