شهر لنکاوی

تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

لنكاوی در شمال غربی مالزی و در حاشیه دریای آندامان قرار گرفته است و یكی از جزیره های مجمع الجزایر ٩٩ گانه مالزی كه با سواحل خیره كننده، جنگل های انبوه و با طراوت حتی در ارتفاعات و … آن را به عنوان یكی از محبوب ترین شهر های مالزی تبدیل كرده است. در سالهای اخیر، ریزورت ها، هتل ها، رستوران ها و سایر امكانات برای رفاه توریست ها در لنکاوی پیشرفت كرده است و به مسافران تور مالزی این فرصت را می دهد تا از زیبایی های طبیعی مجمع الجزایر لنکاوی لذت ببرند.

شهر لنکاوی

شهر لنکاوی

بسیاری از جزایر لنکاوی از جنگل های انبوه پوشیده شده و غیر مسکونی هستند. اگر خرید بیشتر شما را راضی می کند، جزیره لنکاوی می تواند جای مناسبی برای شما باشد. این جزیره، منطقه ای آزاد و معاف از هزینه های گمرک است و همه کاری که باید انجام دهید این است که دست کم 48 ساعت در آنجا اقامت داشته باشید تا از مزایا لذت ببرید.

شهر لنکاوی

شهر لنکاوی

زیبایی های طبیعی این جزیره اصلی ترین جذابیت آن است. ساحلی با شن های سفید، آب زلال دریا، تخته سنگ های آهكی و ورزش های آبی تعدادی از این جذابیت ها می باشند. زیبایی های طبیعی این جزیره اصلی ترین جذابیت آن است. ساحلی با شن های سفید، آب زلال دریا، تخته سنگ های آهكی و ورزش های آبی تعدادی از این جذابیت ها می باشند.

شهر لنکاوی

شهر لنکاوی

دیگر مكان هایی كه نباید دیدن آنها را از دست داد، عبارتند از، شالیزار لامان پادی، میدان عقاب، آكواریوم آندروااترورد و روستاهای كه به سبک آسیای جنوب شرق قدیم باقی مانده اند كه در آن ها می شود مارهای خوش خط و خال را دید و از غذاها و موزیک های سنتی لذت برد.

شهر لنکاوی

شهر لنکاوی

در این جزیره انواع غذاخوری از دكه تا رستوران، ریزورت ها و گستردگی غذاها از غذاهای سنتی مانند برنج پخته شده، نارگیل حلقه شده و موز تا غذاهای بین المللی چینی، بالی و آلمانی وجود دارد.

شهر لنکاوی

شهر لنکاوی

شهر لنکاوی

شهر لنکاوی

شهر لنکاوی

شهر لنکاوی

تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451
تور مالزی 4 ستاره
ویژه تیر ماه
7 شب و 8 روز
1810000 تومان
02143674451

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×