موزه ملی مالزی – National Museum of Malaysia

تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

موزه ملی مالزی (National Museum of Malaysia) یا موزه نگارا، قدمت و پیشینه قوی دارد و در شهر کوالالامپور مالزی واقع شده است. ساختار فوق العاده این موزه که از دیدنی های کوالالامپور به شمار می رود و معماری تلفیقی سنتی و مدرن دارد، به خودی خود نشان دهنده این قدمت هست. ساخت این موزه توسط دولت سلانگور و بریتانیا در سال 1898 میلادی ساخته شده است و در روز 31 آگوست سال 1963 بازگشایی شد. این موزه از مجموعه نمایشگاه‌هایی همچون تاریخ، اقتصاد، هنر و صنایع تشکیل شده که فرهنگ مالزی را به نمایش گذارده است.

http://malaysia-tour.ir

موزه ملی کوالالامپور

موزه نگارا کووالالامپور از مهمترین دیدنی های مالزی است، به سبک مالایی قدیم طراحی شده است . دیوارهای این موزه با نقاشیهای نمادی تاریخ و فرهنگ طراحی گردیده است. موزه دارای 4 بخش موسیقی،اسلحه،میراث فرهنگی و تاریخ طبیعی است و شما را با قرنهای اخیر آشنا می سازد. در بیرون موزه وسایل نقلیه ،اتومبیلها و لکوموتیوهای قدیمی به نمایش گذاشته شده اند.

http://malaysia-tour.ir

موزه ملی کوالالامپور

موزه ملی، ابتدا در محل موزه سابق سلانگور ساخته شده بود. اما بعد از جنگ جهانی دوم، این بنا بر اثر بمب افکن US-B29 نابود شد و از بین رفت. بعد از چند سال، دولت فدرال تصمیم گرفت دوباره از نو این موزه را بسازد. در سال 1959 ساخت دوباره موزه آغاز و در سال 1963 تمام شد. قبل از بازسازی، این موزه با نام موزه سلانگور شناخته می شد. اما بعد از آن نام موزه نگارا یا موزه ملی مالزی را به آن دادند.

http://malaysia-tour.ir

موزه ملی کوالالامپور

موزه ملی مالزی امکانات خوبی در اختیار گردشگران تور کوالالامپور می گذارد. از جمله آنها می توان به پارکینگ، مغازه های کوچک و اتاق های اجاره ای اشاره کرد. گردشگران تور مالزی و بازدیدکننده ها اجازه عکاسی در این موزه را دارند. البته اگر کسی بخواهد با عکس گرفت از دیگران کسب درآمد کند، با آن برخورد می شود. فقط افرادی که دوربین شخصی خود را دارند، مجاز به عکاسی و ثبت خاطراتشان هستند.

malaysia-tour.ir

موزه ملی کوالالامپور

موزه نگارا مقررات محکمی دارد که تخطی از آنها ممکن است. در غیر این صورت با فرد تخطی کننده برخورد خواهد شد. به طور مثال، آوردن حیوانات خانگی به داخل موزه و سیگار کشیدن ممنوع است، افراد با خوراکی نمی توانند وارد موزه شوند و همچنین اجازه دست زدن به اشیا داخل موزه را ندارد.

هزینه ورودی به موزه نگارا 5 رینگیت  برای بزرگسالان، دو رینگیت برای افراد بالای 12 سال و برای کودکان و دانش آموزانی که اونیفورم مدرسه به تن دارند، رایگان است. این موزه هر 7 روز هفته باز است و افراد می توانند بین ساعت های 9 تا 6 بعداظهر از آن بازدید کنند.

تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451
تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×