معبد تین هو – Thean Hou Temple

تور مالزی 4 ستاره
ویژه تیر ماه
7 شب و 8 روز
1810000 تومان
02143674451

معبد تین هو (Thean Hou Temple) جزو بزرگ ترین معابد چینی به شمار می رود و هر ساله گردشگران تور مالزی را به سمت شهر کوالالامپور می کشاند. این معبد که عمر زیادی هم ندارد بالای یک تپه ساخته شده که شاید ۲۵ سال بیشتر سن نداشته باشد و وقف شده برای سه خدای چینی ها است و برای بزرگداشت این خدایان یا الهه ها ساخته شده است! معبد تین هو در سال 1987 توسط جامعه Hainanese ساخته شده است.

معبد تین هو - Thean Hou Temple

معبد تین هو – Thean Hou Temple

تین هو که از مهمترین دیدنی های کوالالامپور به شمار می رود، به معبد خدایان بهشت معروف است و در معماری اعجات آور آن عناصر تائویسم و بودیسم و نیز ترکیبی از تکنیک های معماری مدرن و طرح های اصیل سنتی دیده میشود. هر چند تین هو یک معبد جدید التاسیس است اما، معماری آن طوری است که حالت سنتی خود را از دست نداده و گویی که این معبد قرن ها عمر دارد. ستون های این معبد را به رنگ قرمز ساخته و نقاشی کرده اند که وارد شوندگان آن را یمن و خوشبختی می پندازند. با این ستون ها نماد هایی از معماری جدید و قدیم را در این معبد ارائه داده اند.

معبد تین هو - Thean Hou Temple

معبد تین هو – Thean Hou Temple

ستون های با ابهت , سقف های جذاب و تماشایی , کنده کاری ها و تزیینات پیچیده و خارق العاده این بنای عظیم آنرا به مکانی جذاب برای گردشگران تبدیل کرده است. ورودی اصلی معبد دروازه ای با سقف های قوسی شکل و ستون های بلند قرمزاست که این رنگ در فرهنگ چین سمبل سعادت و خوش شانسی بشمار میرود.

معبد تین هو - Thean Hou Temple

معبد تین هو – Thean Hou Temple

در طبقه اول این معبد که از دیدنی های مالزی است، یک فروشگاه کوچک سوغاتی و هدایا قرار دارد. طبقه دوم محل سالن گردهمایی و طبقه سوم محل استقرار دفترمرکزی معبد می باشد. سالن عبادت اصلی این معبد که در طبقه چهارم قرار دارد شامل مجسمه ۳ الهه چینی است.

معبد تین هو - Thean Hou Temple

معبد تین هو – Thean Hou Temple

آسمان هم برای سازندگان این بنا اهمیت داشته است چرا که ۱۲ حیوات از صور فلکی را در این معبد با زیبایی تمام آورده اند و چینی های این کشور، از آن جا برای برگزاری جشن ازدواج در آن استفاده می کنند. معبد تیان هو محل برگزاری جشن ها و اعیاد مختلف مانند جشن روز وساک و فستیوال پاییزه Moon Cake و جشن سال نو چینی است که همه ساله گردشگران تور کوالالامپور و بازدید کنندگان زیادی را در این محل گرد هم می آورد. ازخدمات این معبد ثبت ازدواج, گرفتن فال و پیشگویی آینده و آموزش ورزش های رزمی همچون ووشو و تای چی می باشد.

Save

تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451
تور مالزی 4 ستاره
ویژه تیر ماه
7 شب و 8 روز
1810000 تومان
02143674451

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×