بهترین جاهای دیدنی پنانگ مالزی

تور مالزی 4 ستاره
ویژه تیر ماه
7 شب و 8 روز
1810000 تومان
02143674451

تور پنانگ به دلیل موقعیت جغرافیایی فوق العاده مناسب این شهر در مالزی طرفداران زیادی دارد تا جایی که آن را مروارید شرق می نامند. جنگل های سرسبز این جزیره مثل بهشت است  و همانند کوالالامپور سواحل خیره کننده و زیبایی نیز دارد. مطمئنا در بازدید از پنانگ با کمبود وقت مواجه می شوید. بهترین جاهای دیدنی پنانگ مالزی..

قلعه ی کورن والیس

قلعه ی کورن والیس پنانگ، یکی از بهترین جاذبه های گردشگری مالزی، جاییست که کاپیان فرانسیس لایت در سال 1786 میلادی به پنانگ قدم گذاشت.این قلعه(Cornwallis Fort) برای حفاظت لنگرگاه در برابر حملات فرانسویان ساخته شد. قلعه ای چوبی که در سال 1808 تا 1810 توسط زندانیان با مصالحی محکم تر مرمت شد. از دیدنیهای این قله میتوان به آثار باستانی، تئتار در فضای باز، پارک و فروشگاه صنایع دستی اشاره کرد.

قلعه ی کورن والیس مالزی

قلعه ی کورن والیس مالزی

مزرعه پروانه

مزرعه پروانه پنانگ یکی از جالب ترین جاهای دیدنی پنانگ، یک موزه زنده و یک مرکز تحقیقاتی به منظور توسعه روش های پرورش می باشد. مزرعه پروانه مالزی (butterfly farm) در پنانگ دارای 4000 پروانه از 120 گونه مختلف است. از جمله پروانه های نادر هندی و پروانه زرد بال..

مزرعه پروانه مالزی

مزرعه پروانه مالزی

معبد مارها

از مهمترین جاهای دیدنی مالزی ,معبد مارها در پنانگ می باشد که به ابر لاجوردی هم معروف است. مارهای سمی خطرناکی  غدد سمی شان را خارج کردند و بی خطرند. پس با خیال راحت آن را بغل کنید و عکس بگیرید! در گذشته این مکان(snake temple) کلبه یکی از راهبان بوده که پس از درگذشت او معبدی بر روی کلبه ساختند و مارها در آن جای گرفتند.

معبد مارها مالزی

معبد مارها مالزی

پل پنانگ

پل پنانگ یکی از پرطرفدارترین دیدنی های پنانگ می باشد که 8.4 کیلومتر بالای آب است و یکی از طولانی ترین پل های دنیا شناخته شده است. در طول پل (penang bridge) جایگاه هایی برای عکس گرفتن در نظر گرفته شده در غیر این صورت اجازه توقف روی پل را ندارید.

پل پنانگ مالزی

پل پنانگ مالزی

Save

تور مالزی
تیر ماه
7 شب و 8 روز
18100000 تومان
02143674451
تور مـــالـــزی
استــنثنـــایی
7شب پرواز ماهان
فــــقط 1810
021 43 67 44 51

جالب است که بدانید ... !!!؟؟؟

سعادت سیر

همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم
info

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور مالزی فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم

هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد .

تلفن تماس دفتر تهران : 021 43 67 44 51
آدرس : تهران ، خیابان مطهری بعد از چهارراه مفتح ، خیابان علی اکبری ساختمان 101 پلاک 85
×